Kas yra XML?

Tai tam tikras formatas – struktūra, kuria pateikiami duomenys (produktai ir jų aprašymai, užsakymai, klientų duomenys). Pagrindinė XML kalbos paskirtis yra užtikrinti lengvesnį duomenų keitimąsi tarp skirtingo tipo sistemų. Pavyzdžiui: importuoti produkciją, kuri pateikta XML formatu. Eksportuoti pardavimus XML formatu ir importuoti į buhalterijos sistemą. Eksportuoti savo tiekiamą produkciją į kainų portalus, partneriams, jog būtu galima importuotis lengvai ir greitai.

<asmenys>
 <asmuo pasonumeris="MP123456">
  <vardas>Mike</vardas>
  <pavarde>Kebenis</pavarde>
 </asmuo>
 <asmuo pasonumeris="PK123456">
  <vardas>Morka</vardas>
  <pavarde>Išminčius</pavarde>
 </asmuo>
 <papildoma_informacija x="123"/>
</asmenys>

XML Importavimas į WordPress + Woocommerce / Prestashop sistemas

Taigi, tiekėjas mums pateikia XML formatu duomenis apie savo prekiaujama produkciją. Kas vyksta toliau? Pasitelkiant programavimo žinias paruošiamas importavimo modulis, kuriuo pagalba prekės importuojamos į Jūsų parduotuvę. Per trumpą laiką 10 – 60 min. (priklauso nuo XML faile esančių duomenų kiekio) galima importuoti 2000 – 5000 produktų ir sėkmingai praplėsti savo asortimentą.

XML integracija į Woocommerce ar Prestashop sistemas, tai pakankamai nesudėtingas procesas, kuriuo metu galima importuoti didžiulius kiekius duomenų – klientus, užsakymus, tiekėjo prekes be didesnių vargų. Duomenys lengvai sinchronizuojami, kas suteikia itin palankias sąlygas vystyti verslą be jokių didesnių išlaidų ir resursų ir žinomą – netikėtų niuansų su klientais.

Įprastai XML formatas pasitelkiamas importuojant produkciją, kategorijas, sinchronizuojant užsakymus su buhalterijos, kurjerių sistemomis ar siekiant automatizuoti duomenų importavimo/eksportavimo procesus.