SEO tekstų rašymas  SEO tekstų rašymas 24 writer test article typewriter paper seo promotion

Dirbant elektroninės prekybos srityje ar reklamuojant savo paslaugas internete – neišsiversite be SEO paslaugų. Jos didina Jūsų žinomumą, matomumą internete, prieinamumą klientui, Jūsų verslą bus paprasčiau rasti Google paieškoje ir jį rodys aukštesnėje pozicijoje. Visai tai galima padaryti organinės paieškos pagalba, kuri yra pagerinama tinkamais SEO tekstais.

Kur slypi SEO tekstų sėkmė? Visų pirma tai SEO (angl. search engine optimization) yra paieškos sistemos optimizavimas. Todėl tokiuose tekstuose įpinti tinkami raktažodžiai organiškai didina Jūsų galimybę atsirasti sąrašo viršuje. Žinoma, kad žmogus ieškodamas informacijos renkasi tik paieškos sąrašo viršuje išmetamus puslapius, žemyn leidžiasi retai, o toliau esančių paieškos puslapių beveik niekada neatidaro. Tad jei norite, kad pagal duotas paieškos užklausas Jus rastų – turite atsidurti pačiame priekyje. Minėjome, kad tai turi būti padaryta pasitelkiant raktažodžius. Juos apskaičiuoti ir sudaryti sąrašus gali mūsų SEO specialistai, pagal juos reikia ir parašyti tekstus. Tekstus vėliau patalpinti internetinėje svetainėje.

Ankščiau buvo manoma, kad esmė yra tik raktažodžiuose, todėl užtenka tiesiog juos sukrauti svetainėje, nesigilinant į kontekstą ir papildomą turinį, nes jie vis tiek yra skirti sistemoms, kurios juos nuskaito. Tačiau Google paieška darosi išrankesnė ir norint pasiekti geriausią rezultatą, reikia ne tik tinkamų raktažodžių ir jų pavartojimo kartų, bet ir optimalaus teksto ilgio. Nors jį ir nuskaito sistema, bet iš tiesų jis skirtas žmogui, todėl tekstas turi būti kokybiškas ir naudingas.

SEO tekstai yra puiki priemonė, kuri gali plačiau pristatyti Jūsų paslaugas ir prekes, suteikti papildomos informacijos klientui, papasakoti apie Jus, pristatyti privalumus ir išskirtinius bruožus. Juos galima paversti tarsi tinklaraščio įrašais, kuriuos skaito internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės lankytojai. Jie taip pat yra įvaizdžio dalis, todėl tokie įrašai negali būti nekokybiški – su gramatinėmis ar stiliaus klaidomis, nenuoseklūs. SEO tekstai yra dalis Jūsų internetinio verslo, todėl jie turi būti aiškūs, tikslūs, tvarkingi, lengvai skaitomi ir naudingi lankytojui – jį sudominantys, suteikiantys papildomos, naudingos informacijos.

Mes žinome, kaip turi atrodyti geri SEO tekstai, todėl galime pasiūlyti ne tik SEO audito ir optimizavimo paslaugas, bet ir pačių tekstų rašymo paslaugas. Dirbame su specialistais turinčiais ilgametę tekstų rengimo patirtį, todėl galime Jums pasiūlyti kokybišką ir vartotojui patrauklų turinį už gerą kainą.

Šiuo metu turime itin gerą pasiūlymą SEO tekstams, kainos prasideda nuo 20€