Seo optimizacija seo optimizacija SEO optimizacija seo optimizacija 1024x868

SEO Optimizacija

Jei jau turite internetinę parduotuvę ar dirbate internetinės prekybos srityje turbūt dažnai girdite raidžių kombinaciją SEO. Pabandysime trumpai pristatyti kas tai yra ir kodėl taip svarbu yra SEO smulkiam ir vidutiniam verslui. Dabar joks internetinis verslas be SEO (angl. search engine optimization) neišsiverčia, o šis trumpinys reiškia – paieškos sistemų optimizavimą. Paprastai kalbant tai rodo, ar Jūsų verslas yra organiškai randamas internetinėje Google paieškoje. Trumpai pažiūrėkime kokią naudą sutvarkytas ir optimizuotas SEO atneša internetiniam verslui.

Visų pirma – reikia akcentuoti, tai jog Jūsų tikslinė auditorija turi Jus lengvai rasti ir matyti, todėl matomumas internete yra pirmas raktas atrakinantis sėkmę elektroninėje prekyboje ar siūlant paslaugas. Yra puikus tam tinkantis palyginimas – internetinė parduotuvė be SEO, tai tarsi automobilis be kuro. Tad tam, kad efektyviai važiuotų Jūsų internetinis verslas, mes siūlome SEO optimizaciją, taip pat rengiame ir SEO strategiją, teikiame kitas Jums aktualias paslaugas.

 

Parengtoje SEO strategijoje mes pateiksime veiksmingus būdus, kurie padės pasiekti geresnių paieškos rezultatų. Tai reiškia, kad į Jūsų elektroninę parduotuvę ateis didesnis srautas lankytojų, jie geriau ras tai ko ieško, o Jūs tai pajusite per konversijas. SEO e-komercijai yra labai aktualu nesvarbu ką siūlote savo klientui: prekes ar paslaugas – Jus turi rasti tikslinė auditorija.

Viena iš SEO strategijos dalių yra raktiniai žodžiai. Būtent raktinis žodis, kuris yra rašomas paieškoje atves lankytojus į Jūsų internetinę parduotuvę, jei jis bus panaudotas atitinkamą kartų kiekį tekstuose patalpintuose Jūsų svetainėje. Mes Jums siūlome raktinių žodžių auditą, jo metu yra parenkami Jūsų parduotuvei aktualūs raktiniai žodžiai, kuriuos reiktų įterpti į ją dėl geresnių paieškos rezultatų ir puslapio rodymo pozicijos Google paieškoje.

SEO strategija padės sužinoti, kokioje pozicijoje esate organinėje paieškoje, tai reiškia – kurioje pozicijoje Jūs esate, kai klientas ieško paslaugų ar prekių su atitinkamais savo įrašytais raktažodžiais. Taip pat galime padėti ir su Wocommerce SEO. Tokia optimizacija padės pasiekti geresnių rezultatų ir padidinti Google meilę Jums. Kreipkitės – rasime Jus tenkinantį sprendimą, kuris bus akivaizdžiai naudingas Jūsų smulkiam ir vidutiniam verslui.

Svarbūs SEO optimizacijos žingsniai

SEO optimizacija seo optimizacija SEO optimizacija 2 user target job head headhunter auditory

Tikslinė auditorija

Tikslinės auditorijos nustatymas.

SEO optimizacija seo optimizacija SEO optimizacija 1 site seo marketing target arrow business

Raktažodžiai

Konkrečių raktažodžių nustatymas ir analizė.

seo optimizacija SEO optimizacija 16 hosting site server data seo promotion marketing

Optimizavimas

Tekstų, grafikos elementų, nuorudų optimizavimas.

seo optimizacija SEO optimizacija 25 code program programming develop bug search developer

Analizė

Atliktų darbų analizė, rezultatų stebėjimas.

WordPress ir Woocommerce pradinė SEO optimizacija su analize, bei apmokymais nuo 250€ vienkartinis mokęstis. Pradėkite optimizuotis jau dabar! parašykite mums info@interneto-svetaine.lt