Internetinių reprezentacinių svetainių kūrimo ir elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugos yra pasirašoma sutartis kuri yra parengiama per 1 d.d. nuo projekto užsakymo internetinėje svetainėje www.interneto-svetaine.lt šioje sutartyje pilnai nurodoma atliekamų darbų sąrašas, paslaugų terminai, mokėjimai ir kitos sąlygos, jei norite susipažinti su sutarties projektu iš anksto prašome kreiptis el. paštu info@interneto-svetaine.ltsutartis pasirašoma mobiliuoju parašu gosign.lt jei šios galimybės užsakovas neturi, sutartis pasirašoma rašikliu, skenuojama ir siunčiama tarp abiejų šalių, svarbu paminėti, kad dėl šalyje galiojančio karantino fiziniai susitikimai nevykdomi.

Visos paslaugos pradedamos teikti per 1-3 d.d., išskyrus išankstinius susitarimus ar užsakymus kurie turi būti įvykdyti greičiau nei 1 d.d. laikotarpyje.

Už paslaugas mokėmijai atliekami 100%, standartiškai avansas laikomas 40% nuo sumos, skaičiavimas su avansu gali būti taikomas iš anksto susitarus el. paštu info@interneto-svetaine.lt

Paslaugų užsakymas su avansu taikomas šioms paslaugoms: elektroninės parduotuvės kūrimas ir reprezentacinių svetainių kūrimas, šiai paslaugai yra taikomas papildomas 10% administravimo mokėjimas.