Mobilių aplikacijų kūrimas, app kūrimas, mobiliųjų aplikacijų kūrimas, mobilios aplikacijos kaina, app kaina, mobilių aplikacijų kūrimas, mobilios aplikacijos mobiliųjų aplikacijų android ir ios kūrimas Mobiliųjų aplikacijų Android ir iOS kūrimas Apple ios14 app library screen 06222020 inline

MES KURIAME. ANDROID IR iOS. APSUS.

Vis didesnė mūsų gyvenimo dalis persikelia į mobiliuosius telefonus. Jei dienos metu darbuojamės prie stalinių ar nešiojamų kompiuterių, tai asmeninius reikalus intensyviau tvarkome telefonu. Kartu čia ir skaitome naujienas, bendraujame, leidžiame laiką žaisdami žaidimus, žiūrime įvairius video, tvarkome finansinius reikalus, užsisakome į namus maisto produktus ar tiesiog apsipirkinėjame savo mėgstamose parduotuvėse. Kasdien telefoną naudojame ir darbui, ir atsipalaidavimui. Kad visi šie kasdieniai namų darbai eitųsi paprasčiau, tam naudojamės patogiomis mobiliosiomis programėlėms, dar plačiau vadinamais – apsais, kuriuos parsisiunčiame į savo mobiliuosius telefonus. Jų pranašumas yra tas, kad turėdami šias aplikacijas ant telefono ekrano, galime patogiai jas pasiekti vienu paspaudimu, jose lengva kaupti informaciją, susikurti asmenines paskyras, bendrauti, atlikti įrašus ir panašiai. Funkcijos priklauso nuo mobiliosios programėlės pobūdžio.

Todėl akivaizdu, kad mobiliųjų programėlių, arba dar vadinamųjų – aplikacijų, poreikis tendencingai auga. Verslai vis dažniau savo klientams siūlo parsisiųsti jų kurtas programėles, tai naudinga tiek pačiam verslui, tiek labai patogu naudotis paslaugomis ir vartotojui. Patogi ir funkcionali mobilioji aplikacija yra verslo įvaizdžio ir rinkodaros dalis, todėl verta apie ją pasvarstyti kiekvienam verslo vystytojui. Visų pirma tai ji, įrašyta mobiliajame telefone, vartotojui nuolat primins apie prekės ženklą ar įmonę, ragins naudotis. Aplikacijos pagalba galima reklamuoti, parduoti prekes ar paslaugas, pasiūlyti vartotojui kitas naudas.

Todėl mes, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome kokybišką mobiliųjų programėlių kūrimą, kuris apima Android ir iOS programines sistemas. Tai paprasta ir patogu, nes jos bus pritaikomos visiems populiariausiems ir dažniausiai naudojamiems mobiliesiems įrenginiams. Profesionali pagalba ir bendradarbiavimas proceso metu padės rasti tinkamą sprendimą tiek verslo klientams, tiek startuoliams, tiek įvairioms organizacijoms – visiems, kam aktualu patogi ir šiuolaikiška mobilioji programėlė. Mūsų profesionalai mobilias aplikacijas kuria nuo esminių pagrindų iki jų atnaujino ir papildinių kūrimo laikui bėgant, kurių prireikia norint tobulinti programėlę.

Jei svarstote ir abejojate dėl tikslaus poreikio – kreipkitės! Padėsime ir patarsime kuria kryptimi judėti toliau ir rasime Jums tinkamą sprendimo būdą. Mobilioji programėlė išplės Jūsų galimybes!