Naudinga informacija

Internetinių svetainė saugumas nuo kibernetinių grėsmių

Internetinių svetainė saugumas nuo kibernetinių grėsmių, kibernetinis saugumas, eshop, internetinė parduotuvė, firewall, wordpress kibernetinis saugumas Internetinių svetainė saugumas nuo kibernetinių grėsmių male teenage hacker sitting in front of computer s CQFJHUD

Kiekvieną dieną internetinių svetainių kibernetinis saugumas yra vis svarbesnė kiekvieno projekto dalis. Viena populiariausių turinio valdymo sistemų šiuo metu yra WordPress dėl to mes ir papasakosime apie šios sistemos saugumo padidinimą. Pirminiam WordPress ir Woocommerce saugumui užtikrinti rekomenduojami šie moduliai

Wordfence šiuo metu vienas iš populiariausių firewall ir apsauginių įskiepių naudojamų WordPress sistemose. Jei dar neturite šio įskiepio savo internetinėje svetainėje, rekomenduojame įsidiegti minimalią versiją nemokamai.

Antroji ne mažiau šiuo metu populiari apsaugos priemonė yra WebARX apsaugokite svetaines nuo papildinių pažeidžiamumų su šia sistema turinčią Firewall sistemą, monitoringo sistemą stebinčią ir pranešančia apie pažeidimus visą parą, šis įskiepis yra mokamas ir pritaikytas WordPress, Magento, Drupal, Laravel, CakePHP, Symfony platformoms.

Rekomenduojame Jums visada palaikyti pirminio saugumo kibernetinį saugumą savo svetainėse, net tose, kur nėra renkama kliento informacija ar registruojami pardavimai. Prireikus konsultacijos visada galite rašyti ir interneto-svetaine.lt komandai.