Naudinga informacija, Straipsniai

All in One SEO skirtas WordPress (AIOSEO) vienas populiariausių SEO papildinių

all in one seo All in One SEO skirtas WordPress (AIOSEO) vienas populiariausių SEO papildinių aioseo
all in one seo All in One SEO skirtas WordPress (AIOSEO) vienas populiariausių SEO papildinių seo search engine optimization XFAMHX2 1024x684

Dalykai, kuriuos privalote žinoti apie „WordPress“ SEO papildinius ir įrankius

Skaitydami SEO patarimus ar ieškodami „geriausių nemokamų„ WordPress “SEO papildinių“, aptiksite straipsnių, kuriuose pateikiamos kelios dešimtys įrankių.  Tai gali būti didžiulis galvos skausmas pradedantiesiems ir netechnikos vartotojams.  Tiesa ta, kad norint gauti aukštesnį paieškos reitingą nereikia dešimčių geriausių SEO įrankių.

Nors dauguma tinklaraščių pasidalins populiariausiais SEO papildiniais, jums yra nepaprastai svarbu suprasti kiekvieno įrankio naudojimo atvejus.

Pavyzdžiui, niekada nenaudokite savo svetainėje naudoti daugiau nei vieną „WordPress“ SEO papildinį. Paminėsime „All in one“ SEO, „Yoast SEO“, „SEOPress“ ir „Rank Math“. Norėdami išvengti papildinių konflikto, turite pasirinkti tik vieną.

Paminėsime „SEMRush“, „Ahrefs“ ir keletą kitų galingų įrankių, tačiau jums jų visų nereikia, kai tik pradedate, nes jie turi panašų funkcijų rinkinį. Mes pasidalinsime, kokius įrankius naudojame savo versle ir kurios funkcijos yra geriausios tarp kiekvieno įrankio. Tai pasakę, pažvelkime į mūsų ekspertų pasirinktus geriausius „WordPress“ SEO papildinius ir įrankius.

All in One SEO for WordPress (AIOSEO)

All in One SEO“, skirtas „WordPress“ (AIOSEO), yra geriausias „WordPress“ SEO papildinys rinkoje.

Naudojamas daugiau nei 2 milijonų vartotojų, tai yra pats išsamiausias SEO įrankių rinkinys, padedantis pagerinti paieškos reitingus nemokant jokio sudėtingo SEO žargono.

Jis pateikiamas su lengviausiu sąrankos vedliu, kuris automatiškai padeda pasirinkti geriausius SEO nustatymus jūsų verslui. AIOSEO parodo „TruSEO“ puslapio analizę naudodamas kontrolinį sąrašą, kad optimizuotumėte savo įrašus ir puslapius.

Puslapio SEO kontroliniame sąraše yra išmanusis metažymų generatorius, kuriame galite naudoti dinamines reikšmes (einamuosius metus, mėnesį, dieną, pasirinktinius laukus, informaciją apie autorius ir daug daugiau) savo SEO pavadinime ir aprašymuose.

Tai reiškia, kad jums nereikia atnaujinti įrašo vien tam, kad pakeistumėte SEO pavadinimus.

AIOSEO taip pat yra su „Rich snippet“ schemos žymėjimu, išmaniosiomis XML svetainių schemomis (su išplėstiniu valdymu), SEO būklės patikrinimu ir kitomis naudingomis funkcijomis, kad jūsų paieškos variklis būtų geriau matomas.

Yra integruota socialinės žiniasklaidos integracija, kad būtų galima pridėti ir „Open Graph“ metaduomenis. Tai reiškia, kad galite pasirinkti vaizdą ar miniatiūrą, kurią norite rodyti, kai jūsų puslapiai yra bendrinami socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“ ir kt.

AIOSEO taip pat yra su integruotais „WooCommerce“ SEO įrankiais el. Prekybos svetainėms. Tai apima tokias funkcijas kaip dinaminis optimizavimas, atskirų produktų puslapių optimizavimas, produkto vaizdo SEO ir kitos patogios funkcijos, kad jūsų internetinė parduotuvė pritrauktų daugiau natūralaus srauto.

Norintiems daugiau SEO išmanančių vartotojų, jis apima visišką RSS informacijos santraukų valdymą, „Robots.txt“ redaktorių, vietinį SEO, „Google News“ svetainių žemėlapius, vaizdo įrašų SEO ir dar daugiau.

Verslo savininkams suteikiami SEO vartotojų vaidmenys, todėl galite valdyti prieigą prie svarbių SEO funkcijų neperdavę savo svetainės valdymo. Apskritai „All in One SEO“ (AIOSEO) yra labiausiai pradedantiesiems pritaikytas ir išsamiausias WordPress SEO papildinys rinkoje.

Tai pašalina poreikį įdiegti kelis papildinius, kad atliktumėte veiksmus savo svetainėje, ir puikiai tinka visų tipų įmonėms, el. Prekybai, tinklaraščiams, naujienoms ir kitoms svetainėms.